Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 1:0 [zdjęcia, wideo]

Dawid Jaśkiewicz
Po trzech meczach bez wygranej na swoim boisku, piłkarze Gwardii Koszalin ograli Sokoła Kleczew 1:0.

W pierwszej połowie spotkania więcej okazji do strzelenia gola stworzyli sobie gwardziści. Dobrych okazji nie zdołali wykorzystać Michał Szubert, Sebastian Ginter oraz Przemysław Brzeziański.

W końcówce tej części w polu karnym faulowany przez bramkarza gości był Michał Szubert i arbiter wskazał na jedenasty metr. Rzutu karnego nie zdołał jednak wykorzystać Maciej Stańczyk.

W drugiej połowie defensor Gwardii zrehabilitował się za nieudaną próbę i dał koszalińskiej drużynie komplet punktów.

Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 1:0 (0:0)