Autorem gry jest polskie wydawnictwo Techland. Pogramy w nią na platformach PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360.

Gra oparta na kultowym serialu HBO i opus magnum George’a R.R. Martina. Intrygi, zemsta i bezpardonowa walka o niepodzielną władzę zostały podane w konwencji nieliniowej przygodówki spod dłuta Telltale Games i w formule rozgrywki znanej m.in. z wielokrotnie nagradzanych "The Walking Dead", czy "The Wolf Among Us".

Gracz zostaje wciągnięty w wir zaskakujących zdarzeń, wcielając się w członka dumnej rodziny Forresterów – szlachetnego rodu z północy Westeros, bliskiego i lojalnego Starkom z Winterfall. Dzięki temu wydarzenia znane z książki, czy serialu, będzie można obejrzeć tym razem z zupełnie nowej perspektywy, podejmując decyzje zdolne zmienić bieg historii.

To nowa historia osadzona w świecie „Gry o tron”, towarzysząca głównym wątkom serialu, dzięki której odwiedzimy także doskonale znane miejsca – jak Królewską Przystań, Mur, czy Winterfell. Głosom postaci użyczyli aktorzy znani ze słynnej ekranizacji: Peter Dinklage jako Tyrion Lannister, Kit Harrington jako Jon Snow, Emilia Clarke jako Daenerys Targaryen, Lena Heady jako Cersei Lannister oraz Iwan Rheon jako Ramsay Snow.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Zobacz też: Film "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" trafi do kin 18 grudnia

Źródło: CNN Newsource/x-news

Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!