Juniorzy starsi Bałtyku Koszalin zwyciężyli w turnieju Energa Cup 2016.

Na koszalińskim euroboisku rywalizowało sześć zespołów. Bezkonkurencyjne okazały się miejscowe drużyny – Bałtyk Koszalin oraz Bałtyk VI LO. Oba zespoły zdobyły w pięciu spotkaniach po jedenaście punktów. Dzięki lepszemu bilansowi bramek po wygraną w turnieju sięgnął pierwszy z wymienionych zespołów.

Na najniższym stopniu podium uplasował się Chemik Bydgoszcz (6 pkt.). Czwarte miejsce z podobnym dorobkiem punktowym zajął Śląsk Wrocław. Na piątej pozycji rywalizację zakończył Lech Poznań, a na szóstej – Salos Szczecin.



Najlepszym strzelcem imprezy został autor pięciu goli – Filip Tylczyński (Bałtyk Koszalin). Najlepszym zawodnikiem został wybrany Adrian Kwiatkowski (Bałtyk Koszalin), a bramkarzem – Denis Grubich z Chemika Bydgoszcz.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!