W Koszalinie odbyła się II edycja Targów Edukacyjnych Edu Day.

Podobnie jak pierwsza edycja, która została zorganizowana w grudniu, również i wtorkowa impreza cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem maturzystów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy targów mogli zapoznać się z ofertą uczelni wyższych i szkół policealnych z całego kraju.

Wśród wystawców znalazły się m.in. uczelnie z Koszalina – Politechnika Koszalińska i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, a także Uniwersytet Kazimierza Wielkiego z Bydgoszczy, Akademie Morskie ze Szczecina i Gdyni, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Gdańska Szkoła Wyższa, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie czy Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych i Elitarne Studium Służb Ochrony Delta (jedna ze szkół znajduje się m.in. w Koszalinie).Na odwiedzających targi czekały również otwarte prelekcje, doradcy zawodowi, a także inne atrakcje, m.in. w postaci fotobudki.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!