Wielka gratka dla miłośników quadów, które szturmem zdobyły popularność. Już 3 października na darłowskiej Patelni (teren w Darłówku Wschodnim przy parku wodnym) zaczyna się I Bałtycka Integracja Quadowa 2009.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

- To niebanalna impreza dla wszystkich miłośników niskich ciśnień, piasku w zębach i błota we włosach - mówi Marian Laskowski z Darłowa, znany z organizacji Międzynarodowych Zlotów Historycznych Pojazdów Wojskowych w tym mieście, który się podjął współorganizacji quadowej integracji.
Program: 3 października - prezentacja maszyn, połączona z paradą na darłowski rynek, konkursy na najszybszą: suchą pętlę (4 km) i mokrą pętlę (2 km), konkurs Król Błota. 4 października - wielka pogoń za karaluchem (przeprawka plaża, bagna, jezioro, błoto, ostra jazda 20 km). Zakończenie imprezy - godz. 13. Wpisowe 100 zł zawiera jednorazowy start w każdym konkursie, porcję pieczonego dzika, miskę zupy i całodobowy strzeżony parking dla quadów.

Wiadomości Koszalin, Wydarzenia Koszalin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!