Centralna Liga Juniorów. Bałtyk Koszalin - Piast Gliwice 3:2 [zdjęcia]

Dawid Jaśkiewicz
W meczu 29. kolejki Centralnej Ligi Juniorów, Bałtyk Koszalin pokonał na swoim boisku Piasta Gliwice 3:2.

Dzięki tej wygranej koszaliński zespół zachował szanse na utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej. W ostatniej serii gier podopieczni Mariusza Lenartowicza zmierzą się na wyjeździe z bezpośrednim rywalem w walce o uniknięcie degradacji, Miedzią Legnica.

Gospodarze objęli w tym meczu prowadzenie po strzale Bartosza Ziółkowskiego. W 15. minucie goście wyrównali po uderzeniu z rzutu karnego, jednak kilka chwil później dośrodkowanie Cezarego Palusa na gola zamienił Adrian Kwiatkowski.

W drugiej połowie obie drużyny strzeliły po jednym golu. Bramkę dla Bałtyku zdobył Kamil Szczepanik.

Bałtyk Koszalin - Piast Gliwice 3:2 (2:1)