Tully Tully

(© mat.prasowe)

Mamy dla was 3 podwójne zaproszenia. Po jednym na filmy: Prawdziwa historia, DKF: 1230 uderzeń serca, Szminka Movie: Tully.

Jeśli chcecie o nie powalczyć napiszcie nam jaki waszym zdaniem jest najlepszy film na długi wieczór we dwoje?
Na wasze odpowiedzi czekamy do jutra, 18, do godz. 10. Spośród najlepszych wybierzemy zwycięzców.
Uwaga! Proszę zaznaczyć, na który film chcecie się wybrać.

Z regionu

Komentarze (3)

Aby się wypowiedzieć musisz być zalogowany!


Zaloguj się Zarejestruj się
Redakcja

Konkurs zakończony! Dziękujemy za udział w naszej zabawie. Wybór był naprawdę trudny. Zaproszenia trafiają do użytkowników Eterit Latino o . Wkrótce otrzymacie wiadomość mailową z informacją o możliwości odbioru nagrody. Gratulujemy!

Eteric

Na długi wieczór we dwoje polecam film "Nietykalni". To przepiękna historia oparta na faktach. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego, czarnoskórego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów, daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni. Głębokie i wzruszające kino z dużą dawką humoru. Poruszy nawet największego twardziela :)

"Prawdziwa historia"

Latino

,,500 dni miłości".....Zawsze z checią we dwoje oglądamy ten film ...On - niespełniony architekt, pracujący aktualnie w firmie produkującej kartki okolicznościowe i trudniący się układaniem życzeń. Ona - nowo zatrudniona asystentka dyrektora w rzeczonej firmie. On - niepoprawny romantyk, wierzący w miłość od pierwszego wejrzenia, grom z jasnego nieba, dwie połówki pomarańczy i tym podobne szkodliwe iluzje. Ona - ceniąca niezależność, trzeźwo myśląca pragmatyczka, która mężczyzn traktuje raczej instrumentalnie. On widzi ją pewnego dnia i czuje, że jest dla niego stworzona, że to właśnie ta Jedyna. Ona nie ma ochoty na stały związek i od początku stawia tę sprawę jasno. Ale on wie swoje - będą razem już do końca życia, bo czyż inaczej przeznaczenie stawiało by mu ją na drodze? "
A do całości winko,chipsy i dobry humor a wieczór z filmem czy bez zawsze będzie udany:)

Szminka Movie: Tully.