Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno 4:0 [zdjęcia]

Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze czwartoligowego Bałtyku Koszalin ograli na swoim boisku Olimp Gościno 4:0.

Podopieczni Mariusza Lenartowicza od pierwszego gwizdka arbitra przejęli zdecydowaną inicjatywę, raz po raz tworząc olbrzymią presję na defensywie gości. Dość powiedzieć, że już po dziesięciu minutach gry gospodarze prowadzili różnicą dwóch trafień. W 8. minucie z lewego skrzydła dośrodkował Bartłomiej Fastyn, a zamykający akcję Leszek Pazdur mocnym strzałem posłał piłkę do siatki. Kilkadziesiąt sekund później miejscowi krótko rozegrali rzut rożny, a dośrodkowanie Łukasza Szymańskiego na gola zamienił Krystian Krauze.

W drugiej połowie do siatki gości trafili Wiktor Naworski i Tomasz Pasieka.

Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno 4:0 (2:0)