Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Sława Sławno 2:2 [zdjęcia]

Dawid Jaśkiewicz
W spotkaniu 26. kolejki Koszalińskiej Klasy Okręgowej, Bałtyk II Świeszyno/Koszalin zremisował na swoim boisku ze Sławą Sławno 2:2.

Pierwsi dogodne okazje do strzelenia gola stworzyli sobie goście, lecz w znakomitych sytuacjach piłki do siatki nie zdołali posłać Dariusz Ścisło i Bartłomiej Putno. W 19. minucie Bałtyk II objął prowadzenie. Po szybkiej kontrze rezultat spotkania otworzył Jakub Janasik. W kolejnych minutach ponownie gorąco było w polu karnym gospodarzy. Swoje szanse mieli Dariusz Ścisło, Piotr Ścisło oraz Damian Pawełek. Futbolówka mijała światło bramki bądź między słupkami znakomicie spisywał się Jakub De Clerck. W międzyczasie gospodarze odpowiedzieli groźnym uderzeniem Macieja Jankowskiego.

W 55. minucie prowadzenie Bałtyku II podwyższył wprowadzony na murawę tuż po przerwie, Mateusz Chrzanowski. Pięć minut później przyjezdni strzelili kontaktową bramkę. Na listę strzelców wpisał się Piotr Kozdra. Pojedynek był bardzo otwarty, a oba zespoły stworzyły sobie kilka okazji do strzelenia gola. W jednej z sytuacji gości od straty bramki uratowała poprzeczka.

W 84. minucie piłkę ręką we własnym polu karnym zagrał Michał Czenko, a "jedenastkę" na gola zamienił Piotr Ścisło.

Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Sława Sławno 2:2 (1:0)