Na wasze pisanki czekamy w redakcji codziennie do 21  marca

Na wasze pisanki czekamy w redakcji codziennie do 21 marca (© fotolia.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kochane dzieci, nadszedł moment, na który czekacie: rozpoczynamy konkurs na najpiękniejszą pisankę. Bardzo jesteśmy ciekawi, czym nas zaskoczycie.

Już za trzy tygodnie będziemy obchodzić Wielkanoc, a więc najwyższy czas, by zacząć się do niej przygotowywać. Podobnie jak w latach ubiegłych, proponujemy, abyście zabrali się za dekoracje, a nic tak nie zdobi nadchodzących świąt, jak pisanki. Przy okazji robienia pisanek, które ozdobią dom, przygotujcie też taką, którą przyniesiecie do naszej redakcji i która weźmie udział w naszym konkursie.Do udziału w tej przedświątecznej zabawie zapraszamy dzieci w wieku od lat 5. do 9. oraz ich rodziców, wychowawców i nauczycieli. Pisanki mogą być zdobione w dowolny sposób i wykonane tradycyjnie, choć z doświadczenia wiemy, że fantazji wam nie brakuje i co roku nas zaskakujecie.

Na wasze prace czekamy do 21 marca do godz.12. Przynoście je do siedziby redakcji „koszalin.naszemiasto.pl” przy ul. Mickiewicza 24 (pokój nr 7) od poniedziałku do piątku w godz. 9-17. Ze względów praktycznych prosimy, abyście swoje prace włożyli do woreczka foliowego wraz z karteczką, na której napiszcie swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu do jednego z rodziców.

W naszym konkursie nie może zabraknąć nagród. W każdej grupie wiekowej wybierzemy najpiękniejszą pisankę, a jej autor otrzyma od nas nagrodę niespodziankę. Ale to nie wszystko: do zabawy zapraszamy również całe klasy I-III i grupy przedszkolne. Dla uczniów i przedszkolaków, którzy przygotują najpiękniejszą pisankę grupową, również przygotujemy niespodzianki. Jak co roku też, najpiękniejsze prace opublikujemy w przedświątecznym wydaniu tygodnika „koszalin.naszemiasto.pl”, a wszystkie prace konkursowe będziecie mogli obejrzeć w specjalnej fotogalerii na naszym portalu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!